Kontakt ogólny:  22 663 81 81

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług związanych z projektowaniem i montażem drzwi automatycznych. Współpracujemy z firmami i obiektami publicznymi, oferując im napędy do drzwi, kurtyny powietrzne i nowoczesne drzwi automatyczne. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego naszą ofertę dobieramy do konkretnych potrzeb i parametrów budynku, aby drzwi automatyczne należycie spełniały swoją funkcję. Posiadamy najlepsze rozwiązania dla firmy, oferując inteligentne systemy dostępu, takie jak samozamykacze do drzwi czy drzwi automatyczne najlepszych producentów.

Drzwi automatyczne

Decydując się na zautomatyzowany system dostępu dla firmy, masz do wyboru wiele możliwości, które mogą być precyzyjnie dostosowane do potrzeb budynku. Opracowujemy projekt oraz zajmujemy się montażem i dalszym wsparciem serwisowym, dzięki czemu masz pewność, że oferowane przez nas drzwi automatyczne nie sprawią Ci problemów.

W ofercie znajdziesz produkty najbardziej cenionych na rynku marek, takich jak Dorma, która jest producentem inteligentnych systemów dostępu czy Geze oferująca najlepsze samozamykacze. Współpracujemy również z marką Besam dostarczającą napędy do drzwi automatycznych, z których chętnie korzystamy w naszej pracy.

Jeżeli szukasz najlepszych rozwiązań dla firmy, skontaktuj się z nami. Z pewnością wybierzemy drzwi automatyczne, z których korzystanie będzie komfortowe zarówno dla pracowników, jak i klientów. Dopasujemy również samozamykacze, aby drzwi pracowały cicho i płynnie. Zapraszamy do współpracy.